Naše služby

Zdravé bývanie s čistou fasádou

  • Túžite po zdravom bývaní, ale Vaša fasáda až tak zdravo nevyzerá?
  • Máte nový dom, ale dojem z novoty sa už dávno vytratil?
  • Je pre Vás vzhľad Vášho domova dôležitý?
  • Túžite po reprezentatívnom zovňajšku Vašej firmy?
  • Potrebujete predať vašu nehnuteľnosť?

Máme pre Vás riešenie

Zdravá fasáda poskytuje realizáciu údržby v oblasti odstránenia estetických nečistôt a systémových porúch (mechanické poškodenie, nesprávna realizácia) fasádneho zateplenia. Údržbou nielen predĺžite životnosť zateplenia, ale vrátite domu svieži vzhľad novoty a to za zlomok ceny v porovnaní s cenou realizácie fasádneho zateplenia.

Moderný trend zateplenia obytných objektov so sebou priniesol malú revolúciu v oblasti šetrenia energií na vykurovanie interiérových priestorov stavebných objektov. Tento postup so sebou prináša aj neodlučiteľný sprievodný jav nižšej povrchovej teploty na povrch fasády, ktorá má v kombinácii s minerálnymi omietkami veľmi pozitívny vplyv na tvorbu hostinného prostredia pre život viacerých druhov biotopov (rôzne druhy plesní, rias a machov).

Výskyt biotopov má vplyv na zníženie kvality životného prostredia (uvoľňovaním spórov plesní do okolitého prostredia a priamy vplyv na životnosť celého zatepľovacieho systému.

V prípade zanedbania údržby hrozí v krajnom prípade až celkové znehodnotenie zateplenia a prerastanie biotopov do podkladu pod zateplením, kde už odstránenie poruchy nie je možné.

Užite si nový vzhľad vašej fasády a prispejte k zdravotnej nezávadnosti prostredia, v ktorom žijete.